Výcvik psov Bratislava

Výcvik psov Bratislava

naučíme Vás porozumieť psej reči…

Kurz základnej poslušnosti

Kombinovaný kurz

Zvoľte si čas a miesto pri individuálnych tréningoch v rámci kombinovaného kurzu, aby mal Váš psík maximálnu pohodu a vedel sa dobre sústrediť – napr. ráno, večer, v lese, pri vode…

Prinášame vám NOVINKU – spojenie výhod skupinového a individuálneho výcviku základnej poslušnosti – kombinovaný kurz základnej poslušnosti. Hodí sa najmä majiteľom psov ktorý by radi absolvovali výcvik ale nemajú možnosť zapojiť sa pravideľne každý týždeň.

Výcvik psa v lete

Kombinovaný kurz pozostáva z dvoch častí :

1. Individuálny výcvik


V pohodlí domova resp. na mieste kam chodievate venčiť absolvuje Váš psík 3 lekcie, na ktorých sa nerušene naučí nasledujúce povely:

*sadni
*ľahni
*ku mne
*k nohe
*zostaň
*odmietanie voľne pohodenej potravy

Čas a miesto budú určené po osobnom alebo telefonickom dohovore.
Tieto povely sa pes naučí v nerušenom prostredí zvládať pomerne ľahko, preto kurz pokračuje ďaľšou časťou v ktorej ich uvedieme viac do praxe:

2. Skupinový výcvik

Výcvik v skupine ďaľších psov je potrebný pre zvládanie každodenných situácií – rušivé prostredie v skupine spočiatku bráni psovi plne sa koncentrovať na majiteľa aj povely ktoré už pozná. Ďaľším prínosom skupinového výcviku je že sa pes má možnosť naučiť nový cvik – odmietanie potravy od cudzých osôb.
4 skupinové výcviky budú prebiehať v Lamači v sobotu o 12:00 hod. – kvôli flexibilite výcviku nemusíte prísť pravideľne, 4 výcviky môžete absolvovať počas dvoch mesiacov od ukončenia individuálnej časti výcviku.

Po skončení kurzu vám vydáme osvedčenie o absolvovaní kurzu základnej poslušnosti ktoré je akceptované jednotlivými mestskými časťami, kde si potom môžete uplatniť zľavu na ročnú daň za psa (výška zľavy je v jednotlivých mestských častiach rôzna)

Počet lekcií:
3x individuálny výcvik + 4x skupinový výcvik

Trvanie lekcie:
cca. 1 – 1,5 hodiny

Cena kurzu:
115,-€ (cena sa vzťahuje na výcvik v rámci Bratislavy)

Tešíme sa na Vás a vašich štvornohých školákov.