Kombinovaný výcvik

Výcvik psa v lete

Zvoľte si čas a miesto pri individuálnych tréningoch v rámci Kombinovaného kurzu, aby mal Váš psík maximálnu pohodu a vedel sa dobre sústrediť – napr. ráno, večer, v lese, pri vode…

Prinášame vám NOVINKU – spojenie výhod skupinového a individuálneho výcviku základnej poslušnosti – Kombinovaný kurz základnej poslušnosti. Hodí sa najmä majiteľom psov ktorý by radi absolvovali výcvik ale nemajú možnosť zapojiť sa pravideľne každý týždeň.

Kombinovaný kurz pozostáva z dvoch častí :

1. Individuálny výcvik

V pohodlí domova resp. na mieste kam chodievate venčiť absolvuje Váš psík 3 lekcie, na ktorých sa nerušene naučí nasledujúce povely:

*sadni
*ľahni
*ku mne
*k nohe
*zostaň
*odmietanie voľne pohodenej potravy

Čas a miesto budú určené po osobnom alebo telefonickom dohovore.
Tieto povely sa pes naučí v nerušenom prostredí zvládať pomerne ľahko, preto kurz pokračuje ďaľšou časťou v ktorej ich uvedieme viac do praxe:

2. Skupinový výcvik

Výcvik v skupine ďaľších psov je potrebný pre zvládanie každodenných situácií – rušivé prostredie v skupine spočiatku bráni psovi plne sa koncentrovať na majiteľa aj povely ktoré už pozná. Ďaľším prínosom skupinového výcviku je že sa pes má možnosť naučiť nový cvik – odmietanie potravy od cudzích osôb.
4 skupinové výcviky budú prebiehať v Lamači v sobotu o 12:00 hod. – kvôli flexibilite výcviku nemusíte prísť pravideľne, 4 výcviky môžete absolvovať počas dvoch mesiacov od ukončenia individuálnej časti výcviku.

Po skončení kurzu Vám vydáme osvedčenie o absolvovaní kurzu základnej poslušnosti ktoré je akceptované jednotlivými mestskými časťami, kde si potom môžete uplatniť zľavu na ročnú daň za psa (výška zľavy je v jednotlivých mestských častiach rôzna)

Počet lekcií:
3x individuálny výcvik + 4x skupinový výcvik

Trvanie lekcie:
cca. 1 – 1,5 hodiny

Cena kurzu:
115,-€ (cena sa vzťahuje na výcvik v rámci Bratislavy)

Tešíme sa na Vás a vašich štvornohých školákov.

Peter Palider 0905 345 675
Milan Baluch 0944 296 013

One thought on “Kombinovaný výcvik

Pridaj komentár

info

Na tejto stránke používame len nevyhnutné cookies pre Váš lepší zážitok z prehliadania.  Zásady ochrany osobných údajov