Výcvik psov Bratislava

Výcvik psov Bratislava

naučíme Vás porozumieť psej reči…

Kurz základnej poslušnosti

Kurz základnej poslušnosti marec 2020

Kurz základnej poslušnosti psa

Nový skupinový kurz základnej poslušnosti otvárame v sobotu 07.03.2020 o 10:00 hod. na našom cvičisku v Lamači ( oproti LIDLu). Kurz je určený v prvom rade pre šteniatka od 3,5 mesiaca, kedy je najvhodnejší čas na ich postupnú socializáciu a učenie. Zároveň je kurz ale vhodný aj pre dospelé psy, ktoré už niektoré povely poznajú, ale vonku pri iných psoch neposlúchajú na 100%.

Cviky, ktoré sa bude Váš psík učiť:

  1. sadni
  2. ľahni
  3. chôdza pri nohe (k nohe)
  4. odloženie (zostaň)
  5. privolanie (ku mne)
  6. odmietanie potravy voľne položenej na zemi
  7. odmietanie potravy od cudzích osôb

Hra, odmena, zvyk, komunikácia.

Psia škola hrou
Psia škola hrou

Pomocou hry a vhodných odmien sa dokáže už malé šteniatko naučiť všetky základné povely, ktoré potom vníma iba ako pravidlá hry, takže poslušnosť ho baví. Ak naučené schopnosti budete so psíkom trénovať každý deň cca 15 min., po pár týždňoch si vytvorí zvyk a odmení sa Vám svojou poslušnosťou na niekoľko rokov. Okrem toho, že vycvičený pes je ľahko ovládatelný a je radosť s ním chodiť von, je zároveň v bezpečí pred nástrahami mestského života. Ľudia komunikujú väčšinou slovami, psy komunikujú skôr rečou tela a výcvik psa je náš spoločný jazyk. Prostredníctvom výcviku sa učíme psej reči a psy sa zasa učia našu reč – výsledkom je vzájomné porozumenie a krásna spolupráca.

8 efektívnych tréningov.

  • Kurz základnej poslušnosti pozostáva z 8 tréningov (jeden tréning trvá cca. 1,5 hod.) a bude sa konať každú sobotu o 10:00 hod. V prípade nepriaznivého počasia sa tréning ruší a pokračuje sa o týždeň.
  • Cena kurzu je 95,-€ a platí sa pred začatím kurzu (špeciálna zľava pre obyvateľov Lamača – kurz len za 65,-€ ! )

Kontakt

Ak máte záujem prihlásiť sa so svojim štvornohým školákom, kontaktujte nás prosím na tel.č.:

Milan Baluch 0944 296 013

Kurz je limitovaný pre 12 psíkov aby sme sa mohli dostatočne všetkým venovať. ( pre rezerváciu miesta v kurze je potrebné zložiť zálohu 20,-€ )

Tešíme sa na Vašu účasť.